Klacht: Slechte knipbeurt en service!

rawina op 27 maart 2021 over Brainwash Kapper in de categorie Kappers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Kappers
Status Nieuwe klacht
Datum 27 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik was gister in de salon. Ik ging me haar doneren dus we hebben afgesproken wat eraf zou gaan van me haar. Ipv wat afgesproken is hebben ze teveel eraf gehaald. Daarnaast piekt het aan alle kanten en hebben al 3 kappers beaamd dat het scheef geknipt is er zitten lange en korte stukken tussen terwijl ik een recht model wou! Buiten dat allemaal om hebben ze me 25 laten betalen voor model föhnen. Het is slechts droog gefohnd en niet in model! Buiten dat om staat er op de site dat het 13.50 kost voor half lang haar. Maar me haar komt nu boven me schouder zo kort is het en dat is geen half lang haar! Dus buiten de handeling van knippen en wassen heb ik 25 euro extra betaald voor niks! Ben echt heel ontevreden en ook boos over het feit dat ze niet met een oplossing komen na het melden van dit! Me haar is al verpest dat kan niet meer terug maar die 25 euro vind ik belachelijk!

Gewenste Oplossing:

Ik wil me 25 euro terug die ik teveel betaald heb! De 20 euro voor knippen en drogen mogen ze houden. Maar ik ga geen 25 euro betalen voor kort haar dat niet in model is gefohnd! Dat vind ik van het zotte. Dus voor mij is het opgelost als ik die 25 euro terug krijg!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brainwash Kapper

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brainwash Kapper nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door rawina
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM