Mijn Klacht:
Vorige maand ben ik langs brainwash Barendrecht geweest voor een Balyage, eerst om advies gevraagd. Er werd verteld dat het zou lukken om mijn haar te verven in de kleur wat ik wilde. Toen begon het, gemende verf alles leek goed te gaan tot mijn hoofdhuid begon te branden. Nadat de kapster alle stukken folie eraf haalde werd ze stil en zei niks meer over hoe mooi de kleur was geworden. De kapster spoelde mijn haar en liet mij weer zitten om een stuk te knippen, mijn vriendin die erbij was filmde hoe de kapster mijn haar kamde en er grote plukken van mijn haar mee gingen. De kapster vertelde me dat de verf te lang was gebleven en daardoor ik erg veel haar aan het verliezen ben. Ik dacht eerst dit valt wel mee, nadat ik een hele grote gedeelde op de grond zag liggen schrok ik mij heel erg. Mijn mooie lange haar was helemaal weg, alles afgebroken vanaf mijn hoofdhuid. Enigste optie volgens de kapser zou zijn een Bobline. Dat wilde ik natuurlijk niet! Er werd gezegd dat ik masker behandelingen gratis zou krijgen tot mijn haar
weer wat stevig zou worden, thuis eenmaal aangekomen werd ik depressief en heb zelf een stuk haar geknipt, ik heb wel 6 verschillende kleuren in me haar en kan er niks meer mee dan alleen vast doen. Ik ben een aantal keer terug geweest voor de behandeling, maar dit kan ik zelf thuis ook! Dit zal jaren duren voordat ik mijn eigen haarlengte weer terug heb.
Gewenste Oplossing:
Ik eis een schadevergoeding en wil dat de producten en tabletten die ik heb gekocht voor mijn haar en haar producten vergoed worden, ik heb tot heden niks van het hoofdkantoor gehoord die mijn gegevens wel had genoteerd maar nooit iets heb gehoord! Erg slordig.
Ik heb inmiddels een andere specialist gevonden voor mijn haar waar ik betere behandelingen voor krijg dan alleen een masker behandeling.


