Klacht: Gevaarlijke en onverantwoorde situatie in het pand

Moli op 21 juni 2019 over Brainwash Kapper in de categorie Kappers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kappers
Status Nieuwe klacht
Datum 21 juni 2019

Een klant van Brainwash Kapper uit zijn bezorgdheid over de hygiëne en het onderhoud van de kapsalon. Ondanks tevredenheid over de kappers en het kapsel, merkt de klant op dat het interieur versleten en vies is, en dat er een gevaarlijke situatie is ontstaan door een lekkage, waarbij een doorweekte plafondsysteemplaat naar beneden viel tijdens een behandeling.

Mijn Klacht:

Hoi, ik ben over het algemeen altijd wel tevreden over de kappers en mijn kapsel. Een enkele keer in alle jaren niet tevreden geweest.
De kapsalon zelf laat echter achterstand zfien in hygiene en onderhoud van het pand en interieur. De kaptafels zijn niet meer schoon te krijgen van vlekken en roltafeltjes waar instrumenten op liggen zijn vies. De kapsters ruimene haren altijd netjes of, het is puur gebruiksslijtage van het interieur. En wel de prijs een paar euro verhogen.
Afgelopen Dinsdag 18 juni geweest en er bleek een lek te zijn ergens in het plafond. De kappers bleken dagen eerder al gevraagd te hebben om een monteur. Terwijl ik geverfd werd viel er ineens viel een doorweekte plafondsysteemplaat naar beneden welke midden in de zaak op een looproute op de grond viel. Gelukkig niet waar iemand zet, en krap 1,5mtr van mij vandaan. Niet veel later viel er met een klap een inbouwlamp van 20 cm doorsnee van glas en metaal door het plafond, een halve meter van mij vandaan. Het bleef hangen aan 1 stroomdraad en er kwam een stroom water uit t gat als of er een douchkop aan stond. Ik schrok me rot avn de klap, Bbn gelijkt ergens anders gaan zitten met mijn natte haar. De enige 2 kappers die er stonden probeerden via het hoofdkantoor actie geregeld te krijgen, maar kregen te horen dat er pas de volgende dag iemand kon komen om ER NAAR TE KIJKEN. Belachelijk. De zaak mocht niet dicht, wat ik erg slecht vind. Brainwash neemt risico met hun personeel en klanten mb.t kans op ongelukken. De electra van de zaak is voor de heleft uitgedaan uit terechte angst voor kortsluiting.
Ik voelde de spanning van mijn kapper in de manier waarop zij mijn haar sneed, ik had met haar te doen, liet het maar ff zo. Ben overigens niet tevreden over mijn kapsel omdat het korter was dan ik wilde. Normaal kapt zij mij supergoed.
Nadat ik klaar was en afgerekend had heb ik de beveiliging van het winkelcentrum op de hoogte gesteld van de situatie aangezien Brainwash Hoofdkantoor niet met een verantwoordelijke en adequate oplossing kwam. Ik weet niet hoe het is afgelopen. Ik vind de hele situatie ronduit schandalig. Monique Libregts

Gewenste Oplossing:

Wanneer de verhouding prijs kwaliteit in evenwicht is en ik zie dat personeel goed behandeld en begeleid wordt.
Uiteraard ook wanneer ik weer met een fris kapsel de deur uitga, wat meestal ook het geval is. Daar wil ik best anderhalf uur voor wachten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brainwash Kapper

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brainwash Kapper nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM