Klacht: Afspraak gemaakt niemand helpt je

Maaikesok1234 op 21 oktober 2021 over Brainwash Kapper in de categorie Kappers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kappers
Status Nieuwe klacht
Datum 21 oktober 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste,

Ik heb een week geleden een afspraak gemaakt voor highlights knippen bij brainwash Nieuwegein. Ik heb daar een bevestigingsmail van ontvangen dat ik om donderdag 21 oktober om 15:10 aanwezig moest zijn. Ik word om donderdag om 14:00 gebeld, maar had me telefoon niet bij de hand omdat ik met een baby en spullen naar de kapperzaak loop. Ik kom bij brainwash Nieuwegein om 14:50 aan en krijg te horen dat ze mij hadden gebeld omdat ik volgens haar een afspraak had om 14:00. Maar Er staat duidelijk in mijn mail 15:10. Ik heb een baby van 1 jaar oud en niet alle tijd vandaar dat ik 15:10 mijn afspraak had. Ik krijg te horen dat ik niet geholpen kan worden omdat ik mijn telefoon niet opnam. Doordat ik niet opnam hebben ze 2 andere klanten in mijn plek hebben gezet. Ik heb 1 week geleden een afspraak gemaakt. Ik vind dit helemaal niet kunnen. Zit met een babytje van 1 jaar. Ik zeg: laat de highlights dan maar zitten ivm tijd dan kunt u toch nog knippen maar nee dat kon ook niet. Ik Kreeg te horen dat ik een nieuwe afspraak moest maken dat brainwash hoofdbureau de mail vaak verkeerd stuurt met de tijd. Ze zeiden dat het ook de tijd kan zijn dat je toner ingezet moest worden. De ene naar de andere smoes. Ik weet niet hoe jullie met klanten omgaan maar dit is te asociaal voor worden. Ik heb netjes een week van te voren een afspraak gemaakt!!! Ik wil graag een reactie hierop. En dan word er nog grappig gedaan over dat er een leerling meekijkt en blijkbaar niet eens iemand eventjes kan knippen… geen tijd geen tijd maar ik maak een week van te voren een afspraak en blijkbaar word je dan niet geholpen. Ik wil een reactie hierop. Gr maaike

Gewenste Oplossing:

Gratis knipbeurt Highlights.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brainwash Kapper

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brainwash Kapper nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Maaikesok1234
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM