Klacht: Reclamatie reparatiekosten binnen wettelijke aansprakelijkheidsperiode

Familie Bos op 12 februari 2014 over Bosch in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bosch
Status Open
Datum 12 februari 2014

een consument ontevreden over de kosten van een reparatie aan zijn Bosch vaatwasser, die binnen de wettelijke aansprakelijkheidsperiode is uitgevoerd. Hij vraagt om terugbetaling van de reparatiekosten, omdat hij ervan uitging dat het A-merk Bosch een goede service zou bieden.

Mijn Klacht:

Betreft: Reclamatie reparatiekosten 10259296

Type apparaat: SMV40M10EU/13 FD/Serienummer: 8906/01233

Geachte heer/mevrouw,

Ik richt mij tot u, wegens een door uw erkend servicecenter, uitgevoerde serviceopdracht aan bovengenoemd adres en onder factuurnummer 10259296, waarbij een hittepomp is vervangen van mijn vaatwasser.

Deze is in juli 2009 aangeschaft via Keukenhome in Amersfoort, waarbij de gehele keuken van het merk Bosch is geplaatst, toen wij onze nieuwbouwwoning konden betrekken en destijds bij de koopovereenkomst is aangegeven dat ik zorgeloos gebruik kon blijven maken van mijn vaatwasser en keuken, juist omdat het een A-merk was en Bosch er bovenuit sprong, wegens de goede service. Dat gaf mij de doorslag om voor het merk Bosch te gaan.

Derhalve is eind vorig jaar mijn vaatwasser kapot gegaan. Hij bleef in een soort programma staan en bleef hier in. Na menig telefoontje en reset mogelijkheden, is er pas eind vorige week een monteur geweest, welke de hittepomp heeft vervangen.

Tot mijn grote verbazing gaf hij mij een factuur, welke als bijlage is toegevoegd.

Gelet het feit dat het product nog binnen de economische levensduur valt, maar ook dat het product normaal gebruikt is en het defect te wijten is aan het product, zou voor deze reparatie geen kosten gerekend mogen worden. Ook het feit dat u op uw site aangeeft dat u op inbouwapparaten 5 jaar garantie geeft, mits er minimaal 4 inbouwapparaten tegelijkertijd zijn aangeschaft, lijkt het mij ook onwaarschijnlijk dat u voorbij gaat aan uw eigen bepalingen.

Ik heb mij reeds gewend tot de verkoper, echter verschuild deze zich achter u, als leverancier. Na ook middels mail te hebben aangegeven, dat ik het niet eens ben met dit factuurbedrag en beroep mij daarom op het Consumenten Kooprecht.

Ik verzoek u dan ook binnen de wettelijke termijn van 14 dagen op dit schrijven te reageren. Omdat dit schrijven, naast deze mail, ook per post verzonden wordt, verzoek ik u mij derhalve voor vrijdag 28 februari a.s. te verzenden, alvorens ik verdere stappen onderneem. Ik ga er echter van uit, dat het niet zo ver hoeft te komen.

In afwachting van uw reactie, verneem ik,

Met vriendelijke groet,

Gewenste Oplossing:

Zie bovenstaand

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bosch

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bosch nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM