Klacht: Tele2 en bos incasso maffia!!!

Munzur1980 op 07 augustus 2014 over Bos Incasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bos Incasso is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Incassobureaus
Status In behandeling
Datum 7 augustus 2014

Een klant heeft op 24 juli bewijs van betaling naar Bos Incasso gestuurd, maar ontdekte op 7 augustus dat er pas op 5 augustus een terugkoppeling was gedaan. Dit leidde tot veel telefoongesprekken met zowel Tele2 als Bos Incasso, wat extra kosten met zich meebracht, en de klant ervaart frustratie door het gebrek aan communicatie en het ontbreken van internet.

Mijn Klacht:

Ik heb de bewijzen opgestuurd (24 Julie) naar bos incasso dat ik wel een btaling had gedaan bij tele 2. Vandaag 7 augustus kom ik er achter dat ze pas een terugkoppeling hebben gedaan op 5 augustus. Terwijl ze me altijd hebben beweerd dat ze dat al hadden gedaan. Daardoor heb ik veel moeten bellen naar tele2 en bos incasso waardoor ik
Veel kosten heb moeten maken. Ik heb ook al wekenlang geen internet. De frustraties lopen erg hoog op als je voor de
Gek Word gehouden doorHun personeel.

Gewenste Oplossing:

Ik wil een schadevergoeding op mijn belkosten die ik kan aantonen en een vergoeding voor het geen internet hebben voor bijna een maand lang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bos Incasso

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bos Incasso over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bos Incasso nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bos Incasso in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM