Klacht: nota van tele 2

wkeizer op 26 juni 2014 over Bos Incasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bos Incasso is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Incassobureaus
Status In behandeling
Datum 26 juni 2014

Een klant heeft op 12 februari zijn abonnement bij Tele2 opgezegd en ontving een bevestiging dat het abonnement per 12 maart zou eindigen. Ondanks het betalen van een nota op 3 maart en het afhandelen van telefoonkosten via KPN, ontving de klant op 26 maart een factuur van 25 euro, die vervolgens naar een incassobureau werd overgedragen. De klant vraagt om verduidelijking van Tele2 en vraagt zich af waarom het incassobureau niet eerst bij Tele2 heeft geïnformeerd.

Mijn Klacht:

Op 12-2 hebben wij ons abonnement opgezegd bij tele 2. Hebben van tele 2 een mail ontvangen dat we vanaf 12-3 geen abonnement meer hebben.
Op 3-3 is er een nota betaald van 29,98.
De telefoonkosten zijn vanaf 28-2 betaald aan kpn. Hoe komt het dat we dan 26 maart nog een faktuur krijgen van 25,00 ????
Waarom wordt die nota dan naar een incasso bureau overgedragen.
Tele 2 komt niet met een verklaring en ik vraag me af waarom het incassobureau niet eerst bij tele2 informeerd hoe het werkelijk zit.
Graag antwoord.

Gewenste Oplossing:

Specificatie van de nota. Daar het abonnement vanaf 12-3 gestopt was.
en het een rekening betrof 26-3

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bos Incasso

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bos Incasso over deze klacht.

Bericht van Bos Incasso

11 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Naar aanleiding van uw opmerking zullen wij u een reactie per post toesturen. Vertrouwende u hierbij voorlopig voldoende te hebben geïnformeerd. Hoogachtend, Bos Incasso

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bos Incasso nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bos Incasso in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM