Klacht: Er wordt niet in oplossingen gedacht

bc1185 op 08 maart 2018 over Bos Incasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bos Incasso is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Incassobureaus
Status In behandeling
Datum 8 maart 2018

Een persoon heeft financiële problemen ondervonden na baanverlies en kon zijn telefoonabonnement niet meer betalen. Het dossier is bij Bos Incasso terechtgekomen, maar het treffen van een betalingsregeling blijkt niet mogelijk, ondanks de bereidheid om te betalen in termijnen. De verzoeken om een oplossing worden afgewezen.

Mijn Klacht:

Door baanverlies in de financiële problemen geraakt. Hierdoor niet meer in staat om mijn telefoon abonnement te betalen.

Dossier is bij Bos incasso terechtgekomen echter zolang het nummer nog actief was kwamen er bedragen bij. Dit is inmiddels gestopt, er is een eindafrekening gemaakt.

Helaas kan ik bij Bos niet meer een regeling treffen voor het volledige dossier omdat er initieel al een regeling liep.

Ik ben bereid te betalen maar kan dit niet in 1x waardoor een regeling noodzakelijk is.

Helaas krijg ik NEE op mijn verzoek.

Gewenste Oplossing:

Een betalingsregeling.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bos Incasso

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bos Incasso nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Inmiddels in contact met BOS zoekend naar een oplossing.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bos Incasso in behandeling genomen

Bericht van Bos Incasso

8 jaren geleden - Geachte heer mevrouw, Naar aanleiding van uw opmerking hebben wij u reeds een schriftelijke reactie doen toekomen. Vertrouwende u hierbij voorlopig voldoende te hebben geïnformeerd. Hoogachtend, Bos Incasso.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM