Klacht: Slechte service

deborah71 op 20 augustus 2024 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 20 augustus 2024

Een klant heeft vijf tickets geboekt bij booking.com voor een vlucht van Eindhoven naar Lissabon, inclusief ruimbagage. Na een wijziging van de vlucht door Transavia, ondervond de klant problemen met het contact opnemen met booking.com en Transavia, waaronder lange wachttijden en het niet ontvangen van bevestigingen van de gewijzigde vlucht.

Mijn Klacht:

Ik heb bij booking.com vijf tickets geboekt van Eindhoven naar Lissabon, en ook twee keer ruimbagage van 20 kilo bijgeboekt, nu wilde ik een paar dagen voor de vlucht vast de tickets uitprinten voor de zekerheid, ik kwam erachter dat Transavia de vlucht gewijzigd had.
Vertrek via Schiphol en terugvlucht naar Eindhoven, hoe onhandig.
eerst contact gezocht met booking.com maar die verwezen mij naar Transavia, je staat dan 50 min in de wacht en de 1ste keer werd ik er gewoon uitgegooid, nog een keer proberen, weer 45 min in de wacht, daarna situatie uitgelegd en we konden dan wel heen en terug vanaf Schiphol. Dan denk je dat alles geregeld is maar je krijgt de bevestiging niet in je gewone mail, dit gaat via booking.com.
Na opnieuw inloggen zie ik opeens dat er 4 om 9 uur morgens vliegen en 1 om 16 middags, hoe gezellig is dat. Weer opnieuw bellen met Transavia, exuces gekregen het was niet goed geregeld maar het kon ook niet meer anders, balen, wel direct de email goed doorgegeven en id kreeg ik een bevestiging alleen zie ik nu dat onze ruimbagage er niet bij staat, hoezo dan.
Dus weer bellen, 40 min wachttijd, de medewerker kon in de gegevens niet vinden dat we ruimbagage hadden bijgeboekt dus moest ik weer betalen voor ruimbagage, echt heel boos was ik nu maar de medewerker kan er natuurlijk ook niks aan doen.
1 ding heb ik nu geleerd, nooit boek ik meer iets bij booking.com of Transavia.

Gewenste Oplossing:

ik wil alle extra gemaakte kosten weer terug betaald hebben en excuses

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over booking.com
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Reactie van de melder van de klacht deborah71

1 jaar geleden - Ik heb bij booking.com vijf tickets geboekt van Eindhoven naar Lissabon, en ook twee keer ruimbagage van 20 kilo bijgeboekt, nu wilde ik een paar dagen voor de vlucht vast de tickets uitprinten voor de zekerheid, ik kwam erachter dat Transavia de vlucht gewijzigd had. Vertrek via Schiphol en terugvlucht naar Eindhoven, hoe onhandig. eerst contact gezocht met booking.com maar die verwezen mij naar Transavia, je staat dan 50 min in de wacht en de 1ste keer werd ik er gewoon uitgegooid, nog een keer proberen, weer 45 min in de wacht, daarna situatie uitgelegd en we konden dan wel heen en terug vanaf Schiphol. Dan denk je dat alles geregeld is maar je krijgt de bevestiging niet in je gewone mail, dit gaat via booking.com. Na opnieuw inloggen zie ik opeens dat er 4 om 9 uur morgens vliegen en 1 om 16 middags, hoe gezellig is dat. Weer opnieuw bellen met Transavia, exuces gekregen het was niet goed geregeld maar het kon ook niet meer anders, balen, wel direct de email goed doorgegeven en id kreeg ik een bevestiging alleen zie ik nu dat onze ruimbagage er niet bij staat, hoezo dan. Dus weer bellen, 40 min wachttijd, de medewerker kon in de gegevens niet vinden dat we ruimbagage hadden bijgeboekt dus moest ik weer betalen voor ruimbagage, echt heel boos was ik nu maar de medewerker kan er natuurlijk ook niks aan doen. 1 ding heb ik nu geleerd, nooit boek ik meer iets bij booking.com of Transavia. Gewenste Oplossing ik wil alle extra gemaakte kosten weer terug betaald hebben en excuses

Reactie van de melder van de klacht deborah71

1 jaar geleden - heel slecht, je wordt van het kastje naar de muur gestuurd als er iets fout gaat, nooit weer

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door deborah71
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM