Mijn Klacht:
Geachte reizigers
19 januari 2014 heb ik een apartement in Praag geboekt via booking.com. De bevestiging van mijn reservering heb ik ontvangen en was ook afgeschreven van de creditcard.
23 januari ben ik benaderd door de medewerker van Booking.com Customer Service Team, met de mededeling dat het apartement wat ik bevestigd heb gekregen overboekt was.
Zij heeft mij vervolgens een alternatief geboden wat in dezelfde wijk gelegen was en ook op dat moment 20 euro goedkoper.
Alle extra kosten die ik zou maken door deze overboeking kon ik achteraf indienen bij booking.com.
ik ben hierop ingegaan en heb via de link die ik van Booking.com heb ontvangen het andere apartement gereserveerd.
Op het moment van betaling was dit apartement alleen 30 euro duurder geworden.
Er vanuit gaan dat alle extra kosten die ik zou maken, zoals beschreven in de mail terug betaald zouden worden heb ik het hogere bedrag als overeengekomen toch voldaan om de boeking af te ronden.
Na geregeld email contact met mijn contact persoon over de gang van zaken, krijg ik 3 maart bericht dat mijn klacht doorgestuurd is naar customer relation.
15 maart krijg ik in het engels!! een reactie van booking.com met de mededeling dat ik 2.43 euro kan terugvragen (het verschil tussen mijn oorspronkelijke boeking en het bedrag dat ik betaald heb voor het nieuwe apartement).
16 maart mail ik dat hun oplossing voorbij gaat aan het feit dat ik ben ingegaan op het bedrag dat zij in de mail vermeld heeft. Op dat moment hebben we voor dat bedrag een overeenkomst gesloten.
21 maart vertrek ik naar Praag. Booking.com laat niks meer van zich horen. Het apartement wat volgens Booking.com een gelijkwaardig of beter alternatief zou zijn valt zwaar tegen, slechte bedden, enorm veel geluidsoverlast van buiten en onveilig. Op 4 plaatsen (waaronder een natte ruimte) steken de stroomdraden uit de muren.
27 maart stuur ik nogmaals een e mail naar Booking.com met de vraag wanneer ik een reactie kan verwachten en hoe we deze zaak gaan oplossen.
om vervolgens weer een week geen reactie te ontvangen.
Nu. 6 april 2014 wil ik graag mijn ongenoegen uitspreken over het feit dat Booking.com mij nu een goede 3 weken genegeerd heeft en nog geen passende oplossing heeft geboden voor mijn klachten.
F. Groenewegen
zaaknr: 353205247
Gewenste Oplossing:
Ik verwacht binnen een week het teveel in rekening gebrachte bedrag op mijn girorekening bijgeschreven te krijgen en een passende compensatie van booking.com te krijgen voor de slechte kwaliteit van het vervangende hotel en de slechte service.

