Mijn Klacht:
Via Booking hadden wij thuis online een appartement in het Zwarte Woud geboekt van maandag 27 juli t/m zaterdag 1 augustus. Dit appartement werd ons aanbevolen na in hun zoeksysteem aangegeven te hebben dat wij reisden met 2 volwassenen, 1 kind van 4 jaar en 1 kind van 1 jaar.
Er stond duidelijk bij dat er in het appartement 2 kamers waren waarvan 1 met slaapbank en 1 met een groot 2-persoonsbed. Dit zou geschikt zijn voor maximaal 3 volwassenen en er stond bij dat er voor kinderen tot 2 jaar geen toeslag in rekening werd gebracht voor het gebruik van een babybed. Dus wij dachten in de 2-persoons slaapkamer te kunnen verblijven, onze zoon op de slaapbank en ons dochtertje van 1.5 jaar in een babybed. Zo staat dit ook op de site (nog steeds!). Deze reservering is ook bevestigd door Booking.com en in de boekingsbevestiging stond dat wij kort voor aankomst contact moesten opnemen met de eigenaar ivm de sleutel. Groot was dan ook de shock toen wij na een hele dag in de auto zo’n 20 km voor de eindbestemming telefonisch contact zochten en de eigenaar meldde dat hij het appartement niet voor ons vrij had omdat het niet geschikt zou zijn voor een gezin van 4 (ondanks dat de jongste niet in een “volwaardig” bed maar in een babybed zou kunnen slapen!). De eigenaar zei Booking hiervan ook op de hoogte te hebben gebracht, maar zij hebben verzuimd dit aan ons te melden.Heel kwalijk, want het was top-drukte vanwege het hoogseizoen en wij wisten meteen al dat het heel erg moeilijk zou zijn om voor ons gezin een geschikt onderkomen te vinden voor 4 personen! Onze voorwaarde was namelijk in elk geval 1 aparte slaapkamer omdat onze kinderen slecht slapen en er anders niemand een oog dicht doet!Wij hebben direct contact opgenomen met Booking.com en zei gaven toe bericht te hebben gekregen van de eigenaar maar inderdaad verzuimd te hebben dit ons te melden! Alternatieven voor een 2-kamerappartement in het Zwarte Woud hadden ze niet. Wel een hotel met 2 x een 2 persoonskamer voor het dubbele bedrag van wat wij oorspronkelijk geboekt hadden of eventueel een 4-persoonskamer in een hotel. Voor ons geen geschikte oplossingen! Ze gaven verder al meteen aan ook niks te kunnen doen met een eventuele compensatie voor hogere kosten. Omdat wij 2, inmiddels hongerige en vermoeide kinderen in de auto hadden zijn we zelf op zoek gegaan naar een geschikte accommodatie. We hebben 2 lokale vvv’s bezocht (zonder resultaat), hebben diverse hotels/vakantiewoningen gebeld en bezocht maar ook zonder resultaat. Na een urenlange zoektocht zonder resultaat zijn we in een hotel neergestreken voor het avondeten en zij bleken door een plotselinge annulering die dag een kamer (met aparte slaapkamers) voor ons vrij te hebben. Dit hebben wij toen meteen geboekt. Een prima verblijf gehad maar wel flink wat hogere kosten moeten maken voor dit verblijf!
Gewenste Oplossing:
Door de laksheid van Booking en de verkeerde informatie op hun bookingsite is onze vakantie op een hele vervelende manier begonnen en hebben wij een nare nasmaak van de flink hogere kosten die wij nu gehad hebben. Meerdere bestanden die wij hebben die ons gelijk bevestigen kunnen wij op verzoek na mailen. We hebben nu ruim 1100,- moeten afrekenen ipv 475,- euro en wensen een financiële tegemoetkoming van (minimaal) 300,- euro van Booking.com.

