Mijn Klacht:
Via Booking.com geboekt voor een overnachting in Gastehaus fliegendes Perlhuhn Borgfeld op de datum van 1 – 2 november.2023.
Na een reis met de nodige files kwamen we op het adres aan om 17.30 uur . Wij zouden binnen kunnen op de code die we gekregen hadden het na 2 X het boekingsnummer ingetoets te hebben kregen we onze gegevens te zien en moesten de pincode intoetsen , ook gedaan maar hierop kwam geen reactie.
Toen hebben we telf contact proberen te krijgen op het telf. nummer van het gastehaus ging wel over maar werd niet opgenomen.Toen ben ik in de stromende regen het gebouw rondgelopen om te kijken of er ergens licht aan was ,niet dus..
Daarna zijn we naar een ander hotel gegaan.
Aangezien we onze boeking bij Booking.com gedaan hebben wilden we ook via hun onze betaalde kosten terug krijgen, we kregen inderdaad een maitje dat ze het door zouden geven aan het gasthaus en daar kreeg ik ook weer een mailtje van.
Uiteindelijk is het nu zo dat het gasthaus naar Booking heeft gemeld dat ze niets terugbetalen omdat ze toch hun werk hadden gedaan om ons te ontvangen. Booking stuurt dit bericht naar ons maar wil ook niet betalen, ik had toch zaken met hun gedaan dus verwacht dat ze dit netjes af zouden werken.
Dat word dus geen boeking meer bij Booking..com of niet meer ga naar een hotel waar je via een code binnen moet komen zoals in dit Gasthaus. Naar ons geld kunnen we ook fluiten (geen manier )
Gewenste Oplossing:
Het terugbetalen van € 81. die we betaald hebben aan Booking.com,
Excuus van beide partijen voor het ongemak en frustratie in de stromende regen in het donker niet binnen kunnen

