Klacht: hotelkamer voldeed niet

ann mulders op 12 juli 2015 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 juli 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste Anna Mulders, Ik heb u zojuist een email toegestuurd. De hotelier heeft bevestigd dat zij u niet zullen belasten voor de annulering van deze reservering. Met vriendelijke groeten, Jamie Booking.com Customer Service Team

Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 12 juli 2015

Een klant heeft op 9 juli een hotelkamer met twin beds geboekt via Booking.com, maar bij aankomst kreeg hij een kamer met een smal tweepersoonsbed. Na het verzoek om een kamer met twin beds, werd een andere kamer aangeboden met korte bedden, wat niet geschikt was voor de lengte van de man. Na het annuleren van de reservering, ontving de klant een factuur van 55 euro van Booking.com, terwijl het hotel deze kosten niet in rekening brengt. Tot op heden heeft de klant geen reactie ontvangen van Booking.com.

Mijn Klacht:

op 9/7 hadden we via booking een kamer met twin beds geboekt in Ormazabal in Bergara (Spanje).
Bij aankomst wees de verantwoordelijke ons eerst naar een kamer met een smal 2 persoonsbed. Toen we twin beds vroegen kregen we een kamer op tweede verdieping met twee korte houten bedden. Mijn man is 1.84 m en was duidelijk te lang voor het bed.
De vrouw stelde ons voor de annuleren en ze beloofde ons niets aan te rekenen. Na twee uren zoeken vonden we eindelijk een plaats met internet en konden we annuleren via booking. Daarop kregen we van booking een mail met de vermelding dat ons 55 € is aangerekend. Vermits het hotel die kost niet aanrekent willen we dat ook niet betalen. Ik heb sinds mijn melding hiervan, nog niets gehoord van booking. Het is nu 12/7!

Gewenste Oplossing:

we zouden het op prijs stellen als we geen 55 € moeten betalen. Tenslotte hebben we ergens anders overnachting moeten zoeken en heeft de verantwoordelijke van het hotel beloofd dat ze ons de nacht niet wou aanrekenen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door booking.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat booking.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

booking.com

Heeft op 13 juli 2015 om 12:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Anna Mulders,

Ik heb u zojuist een email toegestuurd.
De hotelier heeft bevestigd dat zij u niet zullen belasten voor de annulering van deze reservering.

Met vriendelijke groeten,
Jamie
Booking.com Customer Service Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM