Klacht: Hoge kosten bellen klantenservice en klant met het probleem laten zitten

Nico Wassenberg op 24 november 2022 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 24 november 2022

Een klant heeft een appartement geboekt via booking.com, maar ondervond problemen met de creditcard, waardoor de boeking mogelijk geannuleerd zou worden. Na meerdere telefoontjes naar de klantenservice, met hoge belkosten, kreeg de klant geen oplossing en ontdekte bij aankomst in New York dat de boeking geannuleerd was. De klant is ontevreden over de hoge kosten van het bellen en het gebrek aan ondersteuning van booking.com.

Mijn Klacht:

Ik boek een appartement via booking.com. Appartement geeft aan dat mijn creditkaart niet werkt en dat dit tot gevolg kan hebben dat ik niet terecht kan in het appartement , betreft New York . Bel bank , creditkaart is oké . Ik bel booking.com , half uur in de wacht , 4 keer doorverbonden , eindelijk de specialist aan de lijn , advies : gegevens opnieuw sturen . Dit gedaan , een dag voor vertrek , creditkaart voldoet niet . Ik bellen naar booking.com , wederom ruim 30 minute; in de wacht , advies specialist . Gewoon er naar toe gaan , als er geen overdracht van sleutel is , booking.com opnieuw bellen . Inmiddels waren mijn belkosten bij booking.com opgelopen naar meer dan 100 euro ! En ja hoor , ik stap in New York uit het vliegtuig en ja hoor boeking geannuleerd , zoek het maar uit. Zelf toen ter plaatse via via iets kunnen regelen . Kort samenvattend , een hel boel stres, 100 euro en geen enkel steun bemiddeling en geen verblijfsplek bij aankomst . Overigens de creditkaart heeft het overal gewoon gedaan . Ik wil excuus en mijn bel geld terug , die klantenservice is een verdienmodel

Gewenste Oplossing:

Gewoon excuus en telefoonkosten terug

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nico Wassenberg
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM