Klacht: GELOOF BESCHRIJVING BOOKING.COM NIET

Stek2 op 10 juli 2022 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 10 juli 2022

Een klant heeft een kamer geboekt via Booking.com op basis van een beschrijving die een apart deel met een 2-persoonsbed voor hun tienerdochter beloofde. Bij aankomst bleek de kamer niet te voldoen aan deze beschrijving, en ondanks het aanbod van een grotere kamer tegen bijbetaling, werd de klacht over de foutieve informatie door Booking.com niet adequaat behandeld. Inmiddels heeft Booking.com de kamerbeschrijving aangepast, wat bevestigt dat de fout bij hen lag.

Mijn Klacht:

Op basis van de beschrijving, hebben wij een kamer geboekt met een apart deel met extra 2-persoonsbeschrijving voor onze tienerdochter.
Deze beschrijving klopte echter niet.
We kregen de geboekte kamer (deluxe), maar deze kamer heeft geen apart deel met 2-persoonsbed. Er stond eenvoudigweg een kampeerbedje naast ons bed.

We konden wel een iets grotere kamer krijgen (ook met kampeerbedje), maar dan moesten we fix bijbetalen.

Booking.com wilde tijdens de stedentrip en ook nu nog steeds niet reageren op de klacht dat dit gen fout van het hotel betreft, maar een verkeerde beschrijving door Booking.com.
Ze hebben overigens inmiddels wel de beschrijving van de kamer verandert waaruit wel blijkt dat de fout bij hen lag.

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn met een financiële tegemoetkoming ter hoogte van het door ons teveel betaalde

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Stek2
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM