Klacht: Booking.com helpt niet bij refund over bizar ranzige kamer welke nooit op booking.com had mogen staan.

Dutchmountains op 27 oktober 2024 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 27 oktober 2024

Een klant heeft een kamer geboekt via Booking.com, maar ontdekte bij aankomst dat de kamer in onhygiënische staat verkeerde, met vuil beddengoed en een defecte douche. Na het vertrek uit de kamer beloofde de eigenaar een terugbetaling, maar de klant ondervond problemen bij het annuleren van de boeking via de app, waarbij alleen ongunstige opties werden aangeboden.

Mijn Klacht:

We hebben een kamer voor 2 nachten geboekt in Azie. Als we de kamer binnenkomen blijkt het beddengoed niet gewassen, het zit vol met smerige vlekken. Verder ligt het bed vol met nagels, schilfers en andere zaken. Te ranzig voor woorden. De douche werkt ook niet, de douchekop valt er direct af. Dit is een kamer die nooit op booking.com had mogen staan, hier kun je niet overnachten.
We besluiten direct te vertrekken, de eigenaar belooft refund. Op booking.com proberen we de boeking te annuleren. De Booking.com app geeft ons 2 opties: of volledig betalen, of 1 van de 2 nachten annuleren en dus 1 betalen. Lekker dan, betalen voor een kamer die te ranzig is voor woorden. We kiezen voor de laatste optie, anders moeten we alles betalen. Ondertussen booking.com een bericht gestuurd via de app. Die stellen doodleuk dat we een optie hebben gekozen en en ze niet verder willen helpen. We moeten het maar uitzoeken met de eigenaar. Die heeft weliswaar een refund beloofd maar reageert niet meer. Waardeloze service van booking.com.

Gewenste Oplossing:

Refund door booking.com (en verwijdering van deze kamer van booking.com)

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Reactie van de melder van de klacht Dutchmountains

1 jaar geleden - Wij van booking.com nemen geen moeite om klachten serieus te nemen

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Dutchmountains
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM