Mijn Klacht:
31 Mei hebben wij via Booking.com een hotelovernachting in het ART Hotel in Rotterdam geboekt. Dit hotel stond op dat moment als SUPERaanbieding op de site aangemerkt. Een viersterren hotel voor totaal € 57,33 (standaard tweepersoons kamer) vlakbij het centrum van Rotterdam, dát wilde wij wel!
Gisteren aangekomen in het hotel, merkte we al dat het er allemaal iets minder viersterren uit zag als op de site. We hebben via Booking.com € 57,33 maar hadden we rechtstreeks bij het hotel geboekt, hadden we maar € 50 hoeven betalen.
Op onze hotelkamer deur zat een bordje waarop ‘Woonhotel’ stond. Bij binnenkomst deed het ons ook niet aan als hotelkamer. Ik ben daarom op gaan zoeken wat een woonhotel inhield. In dit geval bood dit hotel een langdurige verblijfsvorm aan voor mensen die bijv. lang op een wachtlijst staan na een drugs-, prostitutie- of mishandelverleden. Een noodoplossing dus. Dit gaf mij geen veilig gevoel.
De kamer rook muf, het was er ongelofelijk warm (27,7 graden!) en het was vies! Daarnaast ontbrak het aan van alles en nog wat. Geen climat control (alleen verwarming) en het raam kon maar 5cm open. De koelkast en het keukentje waren smerig, de vloerbedekking zat onder de vlekken en het meubilair (behalve het bed) was zeer gedateerd én versleten.
Er lag geen info op de kamer met noodzakelijke info, we hadden geen idee of en wanneer het ontbijt geserveerd werd en er was geen koffie of thee op de kamer aanwezig.
Kortom, een grote teleurstelling. Ik vind de info en het fotomateriaal op de site van Booking.com zeer misleidend en heb het gevoel alsof ik voor de gek ben gehouden. Een Viersterren hotel voor de neus gehouden worden, maar de nacht doorbrengen in een gigantische woontoren waar vooral veel jeugd maar ook aan lager wal geraakte mensen rondlopen.
Dit hotel is zijn/haar viersterren echt niet waard en het is jammer dat Booking.com er zelfs nog meer per nacht voor vraagt dan het hotel zelf.
Gewenste Oplossing:
Ik verwacht hiervoor gecompenseerd te worden d.m.v. een tegoedbon of een restitutie o.i.d.
Foto's hebben een grotere omvang dan op deze site toegstaan maar zijn in bezit en kunnen desgewenst opgevraagd worden.

