Klacht: Annulering niet goed doorgekomen

marjan29 op 17 juni 2014 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Per email geïnformeerd over de beslissing van de accommodatie Email verzonden op 2014-06-18 om 09:16

Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 17 juni 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Onlangs had ik een appartement geboekt via booking.com voor het weekend van 13 juni. Op 6 juni j.l kwam mijn vriendin echter een ander leuk appartement tegen op jullie site. Heerlijk luxe en maar iets duurder dus we besloten het eerste appartement te annuleren en het andere te boeken. Ik ben toen naar mijn booking gegaan, naar mijn reserveringen en heb het appartement geannuleerd. Dit kwam er ook te staan: uw reservering is geannuleerd!. Ik heb toen uitgelogd en weer ingelogd om te kijken of het er goed stond en dit was zo.
Toen werd ik afgelopen vrijdag gebeld door de eigenaar van het eerste appartement. Waar we bleven? Ik heb hem toen verteld dat we vorige week geannuleerd hadden en hem doorverwezen naar booking.com. Meteen toen ik opgehangen had heb ik even bij mijn booking gekeken en mijn verbazing was erg groot toen ik daar de reservering weer zag staan. Het woordje geannuleerd, wat er eerst wel stond, was weg!. Meteen daarop werd ik gebeld door een medewerker van booking.com. Hij vertelde me dat ze niks terug konden vinden van mijn annulering. Hij zou het nu meteen annuleren voor me. Ook zei hij dat ik een annuleringsbevestiging had moeten krijgen. Nadat ik heb opgehangen heb ik mijn mail doorgespit maar ik heb hem niet gehad.
Omdat het me absoluut niet lekker zat heb ik terug gebeld naar booking.com en kreeg ik een aardige mevrouw aan de telefoon. Ik heb haar uitgelegd wat er aan de hand was en dat ik erg geschrokken was van de inmiddels al gearriveerde factuur van 190,- euro!
Ze vertelde me dat ze de eigenaar meteen zou bellen en dat ze ging kijken of de annulering kosteloos konden worden voortgezet, Ze zou zit op de mail zetten en mij terug bellen.
Toen dat de volgende avond nog niet gebeurd was heb ik weer gebeld. Ik kreeg wederom een aardige mevrouw aan de telefoon die eigenlijk weer een ander verhaal vertelde. Ze kon niks voor me doen tenzij ik de annuleringsmail had of een screenshot van de pc waarop de annulering stond, die had ik dus niet. Het enige wat ik heb is een appje naar mijn vriendinnen dat ik het nu ga annuleren. Ik weet dus wel de datum en het tijdstip van de annulering maar hier konden ze ook niks mee. Kosteloos annuleren ging echt niet. En wat de eerste mevrouw op de mail zou zetten was ook niet gebeurd. Met andere woorden ik ben mooi het haasje zoals ze dat hier zeggen. Ik moet het bedrag van 190,- euro deze week nog betalen. En dat terwijl ik dus wel degelijk tijdig geannuleerd heb. Mijn enige fout is dat ik teveel vertrouwd heb op jullie systeem en niet gekeken heb naar de bevestigingsmail. Dat is een erg duur foutje blijkt nu.
Het gevolg is dat wat een heerlijk weekendje met vriendinnen had moeten worden voor mij een drama is geworden met de enorme onverwachte rekening boven mijn hoofd. Les geld is duur zegt mijn moeder altijd en dat blijkt nu ook. Ik zal dus ook niet meer boeken via jullie site want ik heb er geen vertrouwen meer in. Erg jammer dit…

Gewenste Oplossing:

als de annuleringskosten geannuleerd worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door booking.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat booking.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van booking.com

11 jaren geleden - Hoi Marjan, Ik heb uw reservering gelokaliseerd en zal kijken wat er mogelijk is Vervolgens zal ik u contacteren vanuit te reservering met de uitkomst. Vriendelijk groet, Jamie Purves Booking.com Customer Service

booking.com

Heeft op 18 juni 2014 om 08:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

Per email geïnformeerd over de beslissing van de accommodatie
Email verzonden op 2014-06-18 om 09:16

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Nou deze kwestie is echt niet opgelost! Zo kan ik ook problemen oplossen! Op mijn laatste mail word niet eens meer gereageerd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM