Mijn Klacht:
Wij hebben via booking com 2 hotels geboekt in Turkey Alanya met reserveringsnummer 452657418 en reserveringsnummer353245419
Bij aankomst van het eerste hotel betaalden wij 2200 euro en het hotel deed niet de afspraken die het had gemeld op de site zo zijn wij naar zes dagen naar een ander hotel gegaan en hebben wij terug een bedrag moeten betalen van 1330 euro.
Dit is een totaal kosten plaatje van zo maar liefst 3550 euro wat wij schandalig vinden en na meermùaals te bellen te faxen en emails te sturen ging er een oplossing uit de bus komen en die komt er maar niet.Het tweede hotel die wij boekten voor een bedrag van 1206 euro voor september hebben wij moeten annukleren omille een operatie die mijn man moet ondergaan en hij niet kan reizen.Wij vroegen aan booking com en het hotel om onze reis te annuleren en zij weigeren om geld terug te geven.Al deze centen zijn van onze creditkaart afgehaald door hun in het totaal zijn wij rond de 5000 euro kwijt.Allersinds bedankt booking com om zo de mensen in de zak te zetten en dan nog te zeggen dat wij ermee akkoord gingen door iets in de boeking aan te vinken???? Dit vinden wij echte maffia praktijken en ik hoop dat vele mensen dit zullen lezen en niet meer zullen boeken op uw site want u neemt toch geen verantwoording op en stuurt de mensen van het kastje naar de muur.
Gewenste Oplossing:
Ik wens dan ook een deel van onze gelden die u van onze kredietkaart haalde terug te kunnen recupereren en zal proberen verdere stappen te ondernemen via een raadsman wat ons te doen staat.
Ook in belgie zullen wij het niet nalaten om booking com niet aan te raden aan mensen want wij voelen ons allersinds goed bedrogen

