Mijn Klacht:
Vandaag 14 december jl. Rond 8.30 heb ik met bonarius gebeld om een storing door te geven.
Mevrouw vroeg om een storingscode.
Ik heb mevrouw diverse keren moeten vertellen dat ik op de thermometer F14 zie staan en op de cv ketel 40. Toch bleef mevrouw aandringen dat ik een storingscode moet door geven zodra het weer gebeurt.
Ik zie geen andere storingscode. Wat ik heb gezien heb ik ook doorgegeven. Dit vond mevrouw blijkbaar niet genoeg en wilde mij niet verder helpen of een monteur sturen. Zij heeft heel brutaal de telefoon opgehangen terwijl ik nog met haar praatte.
Ik dien een klacht in tegen deze mevrouw. Zij was erg onbeleefd en onvriendelijk.
Ik heb een kind van nog maar 10 maanden. Ik weet niet hoe lang de cv ketel uitstond, maar mijn kind had het enorm koud gehad in de nacht.
Hij is nog erg klein en kwetsbaar. Ik heb daarom gevraagd om met spoed een monteur te sturen. Dit kan de volgende keer ook in de nacht gebeuren en dat wil ik voorkomen. Maar mevrouw wilde mij niet helpen en de telefoon ophangen is erg onvriendelijk.
Gewenste Oplossing:
Onderhoud heeft pas plaats gevonden, maar helaas heeft het de storing niet opgelost.
Ik ben pas tevreden als dit opgelost wordt en mevrouw haar excuses aanbiedt.

