Klacht: Klacht aan Bonarius.

ErwinLeeuwerink04 op 24 oktober 2025 over Bonarius Verwarming in de categorie Installatiebedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 24 oktober 2025

Een klant van Bonarius Verwarming meldt dat een monteur had beloofd een afspraak te maken voor de reparatie van de buitenunit op het dak, maar deze afspraak is tot nu toe niet gerealiseerd. De klant heeft geen verdere communicatie ontvangen over de geplande werkzaamheden.

Mijn Klacht:

De Monteur zou doorgeven aan de leidinggevende van Bonarius dat er een afspraak met mij gemaakt zou worden, wanneer er een monteur opbezoek komt om het dak op te gaan om de buiten unit te repareren.
Dit is tot op heden nog niet gebeurd.

Gewenste Oplossing:

Dat iemand van Bonarius zo spoedig mogelijk contact met mij opneemt en mij persoonlijk opbelt voor een afspraak te maken, wanneer er een monteur opbezoek komt om het dak op te gaan om de buiten unit te repareren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Bonarius Verwarming
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bonarius Verwarming

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bonarius Verwarming nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ErwinLeeuwerink04
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM