Klacht: beschuit te laat de oven uit

lidia1 op 11 november 2014 over Bolletje in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bolletje
Status Open
Datum 11 november 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste mevrouw, meneer,

Regelmatig koop ik producten van Bolletje. Eigenlijk altijd wel naar tevredenheid. Echter heb ik recent bolletje 10 zadenbeschuit gekocht ( mijn favoriet) maar de smaak viel enorm tegen. Het viel me op dat de beschuitjes veel bruiner waren dan anders, vooral de rand en de onderkant was erg donker geworden. De zaden waren niet smakelijk door de te lange oventijd? Nog net niet verbrand.
Gegevens verpakking: 01-02-2015
42E N401:37

Gewenste Oplossing:

Graag een pak beschuit zoals ik dat gewend ben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bolletje

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bolletje nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM