Klacht: Wel Nieuwsbrieven Geen Service

Coffeemug op 20 oktober 2022 over Bodum in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bodum
Status Nieuwe klacht
Datum 20 oktober 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In oktober 2020 heb ik een ePEBO vacuüm koffiezetapparaat aangeschaft welke helaas recentelijk kapot is gegaan (ik kan het apparaat aanzetten maar er gebeurt gewoon niks) Ik heb Bodum hier nu diverse e-mails over gestuurd maar heb tot op heden geen enkele reactie verkregen. Ik zit nu een aantal weken zonder koffie. Wel krijg ik elke week doodleuk nieuwsbrieven van hen. Van een apparaat met een aankoopbedrag van over de 100 euro mag je toch verwachten/ hopen dat deze langer dan 2 jaar meegaat of dat er op z’n minst een stukje service / aftersales word verleend..

Gewenste Oplossing:

Een nieuw identiek apparaat

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bodum

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bodum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Coffeemug
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM