Mijn Klacht:
Wij zijn al lang lid van BN de Stem en steeds vaker wordt de krant niet bezorgd. Je kunt dan online melding maken waarna je vervolgens NIETS meer hoort.
Ik snap dat je niets hoort als het éénmalig is maar als er iets structureels aan de hand is dan is het een ander verhaal en zou BN de Stem toch contact moeten opnemen.
Kan het komen doordat we een klacht hebben ingediend toen er begin januari door de bezorger aangebeld werd om een nieuwjaar bonus waarop wij zeiden dat hij al geweest was (wat ook daadwerkelijk zo was), maar oké…tweemaal de bonus betaald onder protest.
In onze buurtapp lees ik dat iedereen de krant gewoon heeft ontvangen behalve wij voor de zoveelste keer. Dat is raar aangezien we al ruim 30 jaar abonnee zijn- het adres zou bekend moeten zijn..De klantenservice uiteindelijk aan de lijn gehad en zij zeggen dat het vanwege Corona virus kan dat de krant niet bezorgd wordt, maar……waarom dan de andere mensen in de straat wel?
Slechte zaak dat je niets hoort op je klachten…..graag een oplossing
Gewenste Oplossing:
Ik wil graag een evaluatie waarom dit fout gaat. En dat de krant nageleverd wordt als deze er weer niet is. Ik ga de krant NIET digitaal lezen en ook NIET zelf ergens ophalen. Daarvoor heb ik geen abonnement.
Daarnaast een tegemoetkoming in de ergernissen.

