Mijn Klacht:
Beste heer / mevrouw,
wij hebben al 40 jaar een abonnement bij BN De Stem. De laatste jaren krijgen wij gemiddeld 3-4 keer per maand geen krant thuis bezorgd. Steeds wordt hierover contact opgenomen met de klantenservice van BN De Stem en wordt er gezegd dat wij een krant kunnen halen bij een winkel en krijgen wij 1,50 van terug. (een krant kost geen 1,50 dus dat moeten wij nog meer betalen ook).
Bn de stem geeft steeds aan dat er geen bezorgers zijn en dat dat het probleem veroorzaakt, maar dat is natuurlijk de omgekeerde wereld. Wij sluiten een abonnement af inclusief bezorging 6 dagen per week dan moet BN de stem dus zorgen voor een bezorger en niet het probleem bij ons wegleggen.
Ik verwacht een tegemoetkoming / flinke korting in de abonnementskosten en bij een vervolg niet bezorging een volgende actie.
Ik wacht Uw reactie af.
Gewenste Oplossing:
Een goede en redelijke tegemoetkoming in de abonnement kosten en er voor zorgen dat de krant dagelijks bezorgd wordt en zo niet daarover een afspraak


