Klacht: Arrogantie ten top bij klantenservice BN de Stem

Vlietmail op 17 september 2024 over BN DeStem in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf BN DeStem
Status Open
Datum 17 september 2024

Een klant heeft op 17 september melding gemaakt van onleesbare pagina's in de krant van BN DeStem, die grijs waren door een mogelijk drukfout. De klantenservice bood een vergoeding van €2,00 aan, wat de klant als onvoldoende beschouwde en leidde tot een onenigheid, waarna het contact werd verbroken.

Mijn Klacht:

Op 17-9 jl. tel. melding gemaakt dat op 16-9 en 17-9 een 4-tal paginas in editie B.o.Z. compleet onleesbaar zijn omdat ze geheel grijs zijn vanwege waarschijnlijk een fout in het druk proces.
De medewerker gaf aan dat ik de 1e was met die klacht, dus wij krijgen een speciale versie, lijkt mij zeer onwaarschijnlijk!
Dus excuses etc.
Op mijn vraag wat wordt er nu gedaan, ging men in overleg.
Na enige tijd was de reactie u krijgt € 2.00 vergoed, is ongeveer €1.00 per pagina.
Hierop mijn compliment gemaakt voor degene die dat heeft bedacht, moet ongelooflijk hoog begaafd en slim zijn om zoiets te bedenken!
Hun vraag wat had u dan gedacht, mijn antwoord: of 2 nieuwe edities of 2 kranten vergoeden.
Reactie: meneer u bent erg onredelijk, hierop het contact verbroken, heb dit nog NOOIT meegemaakt, de ARROGANTIE ten top!!
Maar DPG is machtig en bijna alleenheerser.

Gewenste Oplossing:

Zie mijn bericht, 2 nwe edities of 2 kranten vergoed!

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over BN DeStem
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BN DeStem

Reactie van de melder van de klacht Vlietmail

1 jaar geleden - Behandeling en verwerking klacht, zeer klantvriendelijk en een hoge mate van arrogantie!

Reactie van de melder van de klacht Vlietmail

1 jaar geleden - Minder arrogant optreden en meer aandacht en belang van klant!

Reactie van de melder van de klacht Vlietmail

1 jaar geleden - Nvt

Reactie van de melder van de klacht Vlietmail

1 jaar geleden - Geen verdere toelichting!

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BN DeStem nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Vlietmail
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM