Klacht: Verbaal agressief gedrag medewerkers Jodenbreestraat

JxDavid op 27 juli 2024 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 27 juli 2024

Een klant heeft een klacht ingediend over het verbale agressieve gedrag van medewerkers in de Blokker aan de Jodenbreestraat. Bij het retourneren van een defect koffiezetapparaat kreeg de klant verwijten over de staat van het apparaat en werd er gesuggereerd dat de garantie verviel door een vermeend ontbrekend onderdeel. De klant ervaart dit als onbeschoft en niet klantvriendelijk.

Mijn Klacht:

Vanmiddag wilde ik een koffiezetapparaat terugbrengen wat ik een jaar geleden heb gekocht bij Blokker (garantie, met bon) in de vestiging Jodenbreestraat. Het apparaat werkte sinds kort niet goed meer. Tot mijn verbazing kreeg ik binnen de kortste keren allerlei verwijten toegesnauwd over hoe vies mijn koffiezetapparaat was. Ik gaf ze geen ongelijk maar het droeg weinig bij aan het komen tot een oplossing en het is ronduit onbeschoft om op zo’n manier tegen een klant te praten. Ik heb geprobeerd fatsoenlijk te blijven, het was duidelijk dat deze mensen van klantvriendelijkheid geen kaas gegeten hebben.
Vervolgens werd er opeens een of ander verhaal bijgehaald dat er een onderdeel zou missen en dat ik daar voor verantwoordelijk zou zijn, en dat daarmee de garantie verviel.
Dit is onmogelijk want ik heb het apparaat een jaar geleden gekocht, neergezet en verder nooit iets meegedaan behalve koffie zetten. En waarom zou ik een onderdeel verwijderen uit een koffiezetapparaat?? Het hele verhaal raakte kant nog wal.
Daar nam ik natuurlijk geen genoegen mee, ik wil best meebewegen maar deze medewerkers hebben vanaf het eerste moment geen enkele intentie getoond om een oplossing te bedenken of samen ergens uit te komen.
Op dat moment kwam er een vrouwelijke medewerker bij waarna het volledig uit de hand liep, deze begon haar stem te verheffen en zelfs tegen mij te schreeuwen dat het apparaat smerig was etc. ‘hoe kun je hieruit drinken’ etc. Nogmaals, ik had er even een doekje overheen kunnen halen maar het is verder niet relevant voor het feit dat het apparaat intern niet meer werkt.
Een andere bezoeker was net zo verbaasd als ik door dit verbale geweld en besloot de vrouw hierop aan te spreken: ze probeerde aan het personeel uit te leggen dat ze hun punt gemaakt hadden maar dat het niet nodig was om dat zo denigrerend te herhalen en dat het verder ook niet echt bijdroeg aan een oplossing. Inmiddels stond het personeel als een groep tegenover ons.
Na enkele keren proberen was het duidelijk dat deze mensen niet voor rede vatbaar waren maar voordat ik de kans kreeg nog iets te zeggen of doen werden we gemaand de winkel te verlaten, zonder koffiezetapparaat.

Dit was echt niet nodig geweest, schokkend voorbeeld van hoe je NIET met klanten omgaat.
Dat apparaat kan me gestolen worden (wat ook gebeurd is), ik ben perplex dat deze mensen zich zo gedragen.
Ik heb een klacht ingediend bij Blokker zelf en hoop dat het personeel ontslagen wordt, maar ben bang dat hier niks mee gaat gebeuren.

Gewenste Oplossing:

Ik kwam voor een vervangend koffiezetapparaat maar inmiddels hoeft dat niet meer, ik koop wel een nieuwe ergens anders. Ik ben diep teleurgesteld in de manier hoe deze mensen een aardige, rustige klant behandelen. Ik zou de medewerkers op staande voet ontslaan als dit mijn zaak was.

Alle klachten die gemeld zijn door JxDavid
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM