Klacht: Bladcadeau brabants dagblad

Leukhoor op 20 december 2021 over Bladcadeau in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bladcadeau
Categorie Magazines
Status Open
Datum 20 december 2021

Een klant heeft zich aangemeld voor een gratis krant en bladcadeau, maar ontving geen bevestiging of verdere communicatie hierover. Na twee weken zonder informatie is de klant nu te laat om het bladcadeau te ontvangen.

Mijn Klacht:

2 weken brabants dagblad en bladcadeau. Alles ingevuld voor gratis krant , maar gratis bladcadeau niet mogelijk. Zou daar nog een mail over krijgen . Niks gezien en nu ben ik te laat .

Gewenste Oplossing:

Bladcadeau , dames blad , geeft niet welk

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bladcadeau

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bladcadeau nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Leukhoor
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM