Klacht: Door het illegale optreden van BigGym

Petrascha op 26 januari 2024 over BigGym in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BigGym is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf BigGym
Categorie Sportclub/-school
Status Nieuwe klacht
Datum 26 januari 2024

Een klant van BigGym heeft in 2020 zijn lidmaatschap stopgezet vanwege de coronamaatregelen, maar ontvangt sinds juni 2022 weer rekeningen, ondanks dat hij geen lidmaatschap heeft verlengd. De klant heeft geen bewijs ontvangen van de rekeningen van maart 2020 en stelt dat BigGym ten onrechte incassomaatregelen neemt, terwijl het bedrijf beweert dat de opzegging niet is ontvangen.

Mijn Klacht:

Hallo, ik ben sinds 2020 gestopt met het gebruik van BigGym vanwege het coronavirus. Maart. Vanaf 2020 Maart tot 2022 In juni heb ik geen rekeningen ontvangen, alles was in orde, maar vanaf 2022 ben in juni begonnen met het sturen van rekeningen, ook al heb ik geen lidmaatschappen verlengd of een nieuw lidmaatschap gestart en sinds maart 2020 helemaal niet meer bezocht. Tot nu toe sturen ze de facturen door ter incasso. Hun excuus is hetzelfde als altijd dat ze de beëindiging niet hebben gekregen, ook al was het twee jaar prima, maar na twee jaar begonnen ze rekeningen te sturen.

Ze vragen alleen om betaling, maar toen ik vroeg om kopieën van rekeningen van maart 2020 te sturen, deden ze dat niet, ze zeiden alleen dat het lidmaatschap niet was opgezegd en vroegen om bewijs, welk bewijs? Als ze je niet eens rekeningen hebben gestuurd, want als je een lidmaatschap hebt, sturen ze je rekeningen, als je niet betaalt, sturen ze je herinneringen en een incassobericht. Ik heb geen dergelijke rekeningen of mededelingen ontvangen, maar vanaf juni 2022 begonnen ze om onbekende redenen rekeningen te sturen.
Het is heel vreemd dat veel mensen met hetzelfde probleem kampen. Help alstublieft.

Gewenste Oplossing:

Ik vraag dat alles wordt geannuleerd, omdat het echt abnormaal is om na twee jaar waarin alles is stopgezet, willekeurig facturen te gaan sturen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar BigGym over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Petrascha
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM