Klacht: bezorging Ad op zaterdag

Leo van Houten op 01 oktober 2022 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 1 oktober 2022

Een abonnee van het Algemeen Dagblad ervaart al meer dan een maand dat de krant op zaterdag later dan 12.00 uur wordt bezorgd. De abonnee heeft een ochtendkrant en vindt het vervelend dat de bezorging niet op tijd plaatsvindt, waarbij de bezorger aangeeft dat er een tekort aan bezorgers is. De abonnee vraagt zich af hoe lang deze situatie nog zal aanhouden.

Mijn Klacht:

Al meer dan een maand ontvangen wij de krant later dan 12.00u. Wij hebben de ochtendkrant en vinden het heel vervelend dat de krant niet op tijd bezorgd wordt.De bezorger zegt dat er niet voldoende bezorgers zijn. Wij vragen ons af hoe lang dit nog gaat duren.

Gewenste Oplossing:

Als de krant zaterdagochtend voor 9 uur wordt bezorgd. Wij betalen uiteindelijk genoeg abonnementsgeld.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Leo van Houten
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM