Klacht: Bezorging

RJ@60 op 04 juli 2020 over Go Parcel in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Go Parcel
Status Open
Datum 4 juli 2020

Een klant van Go Parcel heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bezorging van zijn pakket. Na meerdere afspraken waarbij de bezorger niet kwam opdagen, ontving de klant telkens een melding dat hij gemist was. Ondanks een nieuwe afspraak en een track & trace-update, bleef de bezorging uit.

Mijn Klacht:

Ik kreeg een mail van Go Parcel dat afgelopen dinsdagavond 30 juni een door mij besteld pakket door hun bezorgd zou worden. De hele avond thuis gezeten en kreeg’s avonds een mail dat de bezorger mij gemist had, is natuurlijk ook niet raar als men sowieso niet langs komt. Nieuwe afspraak gemaakt voor donderdagavond en raad het al, wederom niemand geweest en weer een zelfde mail dat de bezorger mij gemist had. 3 x is scheepsrecht dus nogmaals een nieuwe afspraak gemaakt om het pakket vanmorgen, zaterdag 4 juli, te laten bezorgen. Gisteren 3 juli voor de zekerheid op de track tracé link gekeken en daar stond netjes dat het pakket tussen 09:00 en 13:00 uur bezorgd zou worden. Vanmorgen gekeken of er al een iets gedetailleerder tijdstip bekend zou zijn. Tot mijn grote verbazing wordt het pakket niet vandaag maar bezorgd maar staat nu voor maandag a.s. Ik heb nu contact opgenomen met de afzender en verzocht mijn geld weer terug te storten omdat Go Parcel toch niet op komt dagen, een zeer kwalijke zaak. Ook maar advies gegeven om maat snel afscheid te nemen van zo’n onbetrouwbare partner.

Gewenste Oplossing:

Dat de afzender een betrouwbare partner zoekt zodat bestelde goederen wel bezorgd worden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Go Parcel

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Go Parcel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door RJ@60
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM