Klacht: Service

JW Dekker op 15 mei 2019 over Beter Bed in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Beter Bed has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Beter Bed
Categorie Bedden
Status Open
Datum 15 mei 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Al 6 maanden aan het wachten op een oplossing van mijn M-line elektrisch bed. €6300 betaald! Nog geen 5 jaar oud! Beterbed maakt een afspraak ze sturen zelfs een sms met een tijd en ze komen gewoon niet opdagen! Ik bel waar ze blijven en dan zeggen ze dat ze niet komen!! Sorry dat we u dat niet hebben laten weten! Blijkt dat M-line een verkeerde serie gemaakt heeft, da’s niet best maar daar hoef ik niet onder te lijden! Voor zo’n bedrag moet het opgelost worden. En beterbed hoort niet zo met hun klanten om te gaan. Ik heb nota bene nog gebeld van te voren of alles in orde was, dat ik niet voor niks vrij hoef te nemen van mijn werk en alles was in orde en binnen! Maar vervolgens komen ze gewoon niet opdagen! Dit duurt nu al 6 maanden, dat is toch niet acceptabel voor een bed van €6300!!

Gewenste Oplossing:

Dat ik weer een werkend bed heb! Dat beterbed zijn afspraken nakomt en je niet weer laat zitten. Zo ga je niet met je klanten om!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Beter Bed over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM