Mijn Klacht:
Aangezien ik geen inhoudelijke reactie en oplossing op mijn klacht krijg die ik naar uw emailacount [email protected] en [email protected] gestuurd heb dien ik nu via deze weg een klacht in.
Ik heb mijn order afgelopen zaterdag via uw website geplaatst en kon deze al afgelopen dinsdag al laten bezorgen. Ik heb gekozen voor vandaag waardoor u 1 dag extra de tijd heeft.
Van uw anonieme medewerkers heb ik te horen gekregen dat het druk is bij Beter Bed en Post.nl waardoor er vertraging kan ontstaan. Dat het druk is bij Beter Bed heb ik nergens kunnen terugvinden, niet bij het bestellen en niet op de orderbevestiging. Wel staat er op de orderbevestiging dat het druk is bij Post.nl maar Post.nl geeft aan dat het juist Beter Bed is die mijn op afgelopen zaterdag geplaatste order pas deze ochtend (woensdag) bij hun heeft aangeleverd!
Als u dus weet dat het druk bij uzelf is waarom biedt u dan mij als klant wel de mogelijkheid om zelfs dinsdag mijn order te laten bezorgen terwijl u weet dat u dat niet haalt. Dit is willens en wetens mij als klant misleiden om zo uw order binnen te halen.
Ik had gisteren vrij genomen (kan dat niet morgen weer doen) en wil weten hoe u mij gaat compenseren en dit voor mij als klant op gaat lossen.
Daarnaast stelt u op uw site dat ik een werkdag van tevoren een mail krijgt van Post.nl. Ik heb vannacht om 00.19 uur een mail gekregen en mijn order wordt ook vandaag bezorgd. Ik kan nuniemand meer regelen die thuis is.
Ik afwachting van uw reactie (graag per mail) en met vriendelijke groet,
Gewenste Oplossing:
Uitleg waarom er gezegd wordt dat het druk is bij Post.nl (en niet bij Beterbed) terwijl er bij Post.nl geen probleem is.
ik heb geen track en trace code ontvangen maar wel een mailtje vandaag om 00.19 uur met de mededeling dat ook vandaag zelf nog de order bezorgd wordt. Dit is dus in tegenstelling tot wat u stelt niet een werkdag van tevoren en ik als klant kan hier dus geen rekening mee houden of nog iets regelen.
Voor de goede orde, u bij wie ik besteld heb is daar verantwoordelijk voor. U kiest zelf uw externe leverancier (ik heb geen keuze) en u zet zelf deze informatie op uw site. Als de door u ingehuurde leverancier zijn afspraken niet nakomt dan moet u hier wat aan doen.
Daarnaast wil ik gecompenseerd worden voor de vrije dag die ik genomen heb en verwacht een passende oplossing voor de levering van mijn order.
Reactie graag per mail.

