Klacht: Besured heeft mij gedumpt bij VGZ waar ik flink achteruit ben gegaan

A.M. Azizi op 11 mei 2022 over Besured in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Besured has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Besured
Categorie Verzekering
Status Open
Datum 11 mei 2022

Een klant van Besured meldt dat hij na jarenlang lidmaatschap is overgezet naar VGZ, wat heeft geleid tot een aanzienlijke verslechtering van zijn zorgverzekering. Ondanks dat de kosten gelijk zijn gebleven, ervaart hij een duidelijke achteruitgang in de zorgverlening. De klant uit zijn onvrede over de afhandeling door Besured.

Mijn Klacht:

Ik ben jaren klant geweest bij Besured en vanaf vorig jaar ben ik bij VGZ gedumpt waar ik nu 146,- euro betaal en flink achteruit ben gegaan wat zorg betreft.

Wat een slechte afhandeling richting een trouwe klant. Mijn rekening is hetzelfde gebleven, maar mijn Zorg is flink achteruit gegaan.

Gewenste Oplossing:

Kom met een realistische oplossing.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Besured over deze klacht.

Bericht van Besured

3 jaren geleden - Beste heer Azizi, Bedankt voor het melden van jouw klacht. We vinden het vervelend om te vernemen dat je niet tevreden bent met de overstap van de zorgverzekering. We hebben jouw klacht doorgezet naar VGZ. Zij nemen contact met je op om jouw ervaring te bespreken. Groeten, Nicole - Medewerker klanttevredenheid Besured

Alle klachten die gemeld zijn door A.M. Azizi
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM