Klacht: Bestemming zoek op Air Fast Tickets

anthonyboussy op 09 juli 2012 over Air Fast Tickets in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 9 juli 2012

Een consument heeft problemen ondervonden bij het boeken van een reis naar verschillende bestemmingen via Air Fast Tickets, omdat deze bestemmingen niet zichtbaar waren tijdens het boekingsproces. Na contact met zowel Groupon als Air Fast kreeg de consument te horen dat de actie goed bekeken moest worden. Eerder had de consument ook een ticket naar Londen geboekt, waarbij de uiteindelijke kosten aanzienlijk hoger waren dan de oorspronkelijke aanbieding.

Mijn Klacht:

Ik wou een reis naar Corfu, Kreta, Algarve, noem maar op, boeken via Air Fast. Maar geen van deze bestemmingen ‘popt’ op wanneer ik ze probeer in te voeren. Na mijn boze mail naar Groupon en Air Fast vertelden ze me doodleuk dat ik de actie maar ‘goed moest bekeken hebben’. Een half jaar terug heb ik adhv hetzelfde voucher een reis naar Londen willen boeken. Van de oorspronkelijk 29 euro deal kwam ik uit op een ticket naar Londen voor maar liefst 220 euro. Wat beduidend duurder is dan wanneer je het via de normale weg boekt. Weet er iemand of deze maatschappij reeds via officiële weg aangeklaagd is of komen ze hier zomaar onderuit?

Gewenste Oplossing:

Terugstorting van 2 x 29 euro (De Grouponactie) gezien ik nu niets met deze vouchers ben gezien het duurder uitkomt.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM