Klacht: bestelling niet ontvangen

Bart Vandenberghe op 02 februari 2024 over Cabado in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Cabado
Status Open
Datum 2 februari 2024

Een klant van Cabado heeft een klacht ingediend over een niet ontvangen bestelling. Hoewel BPost meldde dat het pakket op 22 december was geleverd, ontving de klant het niet en kon het ook niet bij buren worden gevonden. De klant ervaart dit als vervelend, vooral omdat het om een kerstcadeau ging.

Mijn Klacht:

Ik kreeg gisteren van BPost de melding dat het pakje geleverd was – op 22/12 om 13u58.
Ik was op dat moment thuis maar er werd niet aangebeld. Ik kreeg om 13u59 een automatische bevestiging en ging direct naar de brievenbus maar het pakje was niet geleverd. Dat is heel vervelend – het ging om een kerstkadootje
Ik belde ook bij de buren maar ook zij hadden het pakje niet ontvangen.
Ik ging in de namiddag nog een paar keer naar de brievenbus maar het was niet geleverd.

Op de website van BPost en in de mails die ik over het pakje kreeg staat:
Als je de ontvanger bent van het pakje kan je zelf geen klacht indienen. Gelukkig hebben de meeste afzenders vaste afspraken met bpost voor verloren en beschadigde pakjes. Neem daarom contact op met de afzender om samen te kijken wat de beste oplossing is voor je bestelling (bv. je bestelling opnieuw laten verzenden of een terugbetaling ontvangen).

Heb je een beschadigd pakje ontvangen, neem dan zeker binnen de 7 dagen na ontvangst contact op met de afzender en bezorg hem foto’s van de beschadigde verpakking en inhoud.

Ik heb sinds 22/12 als zeker 10x gemaild (vandaag 2/2) maar nog geen enkele reactie

Gewenste Oplossing:

terugbetaling

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Cabado

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Cabado nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bart Vandenberghe
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten