Klacht: Bestelling niet geleverd

cbloem op 16 juni 2014 over infurn.com in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf infurn.com
Status Open
Datum 16 juni 2014

Een klant heeft op 9 december 2013 een stoeltje besteld bij Infurn.com, maar de levering is niet uitgevoerd. Na meerdere pogingen om contact op te nemen via e-mail zonder reactie, constateert de klant dat de website van het bedrijf niet meer functioneert en twijfelt aan de betrouwbaarheid van de onderneming.

Mijn Klacht:

Ik heb op 09 december 2013 een stoeltje besteld bij Infurn.com en betaald
Er zat toen al een redelijk lange levertijden op wat je pas ontdekt als je bestelling hebt geplaatst. Daarna werd via een mail aangekondigd dat de levering later werd. 2x een mail gestuurd maar geen reactie.
Site werkt nu ook niet meer!
Zag er allemaal zeer betrouwbaar uit maar dat schijnt dus niet het geval te zijn.
Wat zijn onze opties?

Gewenste Oplossing:

per direct levering of geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over infurn.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over infurn.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM