Mijn Klacht:
Beste Tess, We hebben huis gereserveerd met Privé Zwembad, inmiddels hebben wij de woningeigenaar gesproken en er blijkt helemaal geen “Privé zwembad” te zijn. Het zwembad was doorslaggevend op onze boeking. Hoe gaan we dit oplossen?
We hebben meerdere keren naar de foto’s van het zwembad gevraagd en iedere keer werd verteld dat deze zouden komen. Helaas niets gezien!
Hiernaast waren onze boekingsvoorwaarden dat we hier een feesten en evenementen konden plaatsvinden. Nu zien we dat deze voorwaarden zijn aangepast, wat is hier de bedoeling van?
Heeft u een beter huis met zwembad zonder meerkosten die voldoet aan de oude omschrijving? Of kunt u een serieuze compensatie doen van 75% van het boekingsbedrag?
We willen in ieder geval de boeking en het weekend door laten gaan en een fijn weekend ervaren, in de informatieverstrekking zijn jullie in gebreke en daarom wensen wij een goede oplossing!
Met vriendelijke groet,
Martijn
Gewenste Oplossing:
Grote compensatie, ander en beter huis of 400% van het boekingsbedrag terug gestort krijgen om een andere boeking te kunnen doen en de schade van de opgenomen vakantiedagen van 12 personeelsleden te herstellen.

