Klacht: Totaal niet bereikbaar!!

Willem Aerts op 08 juli 2020 over Belvilla in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Belvilla
Categorie Vakantieparken
Status Nieuwe klacht
Datum 8 juli 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 05/07/20 via Belvilla een vakantiehuis geboekt wat online te huur stond voor 764 euro. Na afronding van de boeking kreeg ik van hen een factuur toegestuurd voor een bedrag van 883,74 euro. Ik heb Belvilla verschillende keren trachten te contacteren ( telefoon/mail) om mij over de reden van dit verschil te informeren maar tevergeefs . Ik kreeg nog wel verschillende (automatische) mails toegestuurd om de factuur van 883, 74 te betalen. ( frustrerend)

Uiteindelijk afgezien van de boeking en mij gewend tot een andere site voor de huur van een vakantiehuis met direct contact met de eigenaars. Wat een verschil! Beste Belvilla: zorg beter voor je potentiële klanten aub !!

Alle klachten die gemeld zijn door Willem Aerts
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM