Klacht: Review met leugens door host Susan van Belvilla

Familie Verheijen op 16 januari 2022 over Belvilla in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Belvilla
Categorie Vakantieparken
Status Nieuwe klacht
Datum 16 januari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Door de eis van de Oostenrijkse overheid mbt Boosterprik kon mijn familie niet naar een appartement onder contract bij Belvilla in de kerstvakantie. Drie dagen voor vertrek alles geprobeerd om om te boeken. Telefonisch van kastje naar de muur gestuurd. Momenteel probeer ik voor mijn betaling een alternatieve vakantieweek te krijgen waarbij ik erg flexibel ben. In de tussentijd post de host Susan van Belvilla een review dat ik het goed heb gehad in het betreffende appartement in de betreffende week. Ik ben er helaas nooit geweest!!!

Gewenste Oplossing:

1) een week vakantie in 2022/2023 voor MIJN betaalde geld. 2) Geen leugens meer in een review waarbij mijn naam wordt gebruikt. 3) Persoonlijk contact. Mijn telefoonnummer heb ik al 10x doorgeven.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belvilla

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belvilla nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Familie Verheijen
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM