Klacht: Niet uitbetalen bij annulering ondanks dure annuleringsverzekering

Marja Huizer op 14 mei 2020 over Belvilla in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Belvilla
Categorie Vakantieparken
Status Nieuwe klacht
Datum 14 mei 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben 3 maart een vakantiehuisje geboekt bij AAN ZEE via Belvilla en hebben daarbij spelciaal een extra dure annuleringsverzekering afgesloten.
Helaas moiesten wij de vakantie al op 9 maart annuleren i.v.m. zeer zieke vriendin. Schadeformulier ingevuld, opgestuurd enz.
Na 3 keer Belvilla gebeld te hebben, zonder resultaat. Ben ik AXA, de verzekering gaan bellen en heb ik een email gestuurd.
Maar daar geen resultaat, zelf geen berichtje terug dat mijn email ontvangen enin behandeling is.
Vervolgens AAN ZEE gebeld, maar dat geven ze aan dat het verzekerings werl is.
Vandaag weer Belvila gebeld. Na 1 uur en 14 minuten kreeg ik eindelijk iemand de lijn. Hij verbond mij door met iemand die mijn dossier ging doorkijken. Vervolgens kwam hij terug, om mij te vertellen dat dit wat langer duur, en werd weer in de wacht gezet.
TOT MIJN ZEER GROTE VERBAZING WERD IK ER NA 2 UUR EN 8 MINUTEN HELEMAAL UITGEGOOID.
Geen resultaat.
Weert opnieuw gebeld en wat nu al weer zo’n 48 minuten op een medewerker.
Wat ik wil is een terugbetaling van mijn boeking.
Ik heb tenslotte niet voor niet een annuleringsverzekering afgesloten.
En dit allemaal speelde al VOOR de coronacrisis.

MIJN CONCLUSIE IS:
BOEK NOOIT MEER IETS BIJ BELVILLA.

Gewenste Oplossing:

Dat zal ik doen, wanneer ik op een beschaafde manier ben gehoplen door Belvilla.Tot nu toe word ik steeds weggeklikt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belvilla

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belvilla nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marja Huizer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM