Mijn Klacht:
wij hebben voor de 2de x de wintersport moeten wijzigen ivm corona. de laaste x was het doordat wij 10 dagen in quarantaine moesten zitten en er maar 8 dagen verbleven, tevens werd er gezegd dit met wat omboekkosten te kunnen wijzigen naar dit jaar.
De eigenaar van het huis vond dat niet en heeft ons voor de week 1000 euro laten betalen voor iets waar we niet zijn geweest, SCHANDALIG. Dat je wat moet betalen oke maar geen 1000 euro.
Belvilla doet het af met ja dit is wat de eigenaar wil, lulkoek ook belvilla kan zn klanten tegemoet komen, maar nee wij werden afgescheept met het woordje SORRY.
Als je iemand wil spreken bij Belvilla kan dat alleen via de chat want niemand neemt aan te gek voor worden.
Radar of andere programmas kan je hiermee vullen en ik zal ook zeker niet nalaten dit te doen.
Ik hoef zeker niet al het geld terug maar een compensatie vanuit Belvilla zou wel het minste zijn wat ze kunnen doen.
Ik wacht op antwoord
Met vriendelijke groet A Buijs
Gewenste Oplossing:
Als men mij even terug zou bellen en met een PASSENDE OPLOSSING zou komen. al zou het 300 euro zijn, maar zo ga je niet met klanten om!!!!!


