Klacht: Wel code, maar werkt niet

Mp10 op 28 november 2020 over Beltegoed.nl in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Beltegoed.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 1 december 2020
Reactie van het bedrijf:

Hallo Martijn, Dankjewel voor je bericht! Wat vervelend dat je problemen hebt met je code. Ik heb hem voor je gecontroleerd en zie dat de code al is gebruikt na verkoop. Misschien probeerde je om het in te voeren en...

Categorie Telecomwinkels
Status Opgelost
Datum 28 november 2020

Een klant heeft een paysafe kaart van 25 euro besteld bij Beltegoed.nl en ontving een code, maar deze werkte niet. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb een paysafe kaart van 25 euro bij jullie besteld, kreeg wel een code toegestuurd. Maar helaas deed die het niet.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn geld weer terug heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Beltegoed.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Beltegoed.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Beltegoed.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Beltegoed.nl

Heeft op 01 december 2020 om 08:11 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hallo Martijn,

Dankjewel voor je bericht!

Wat vervelend dat je problemen hebt met je code. Ik heb hem voor je gecontroleerd en zie dat de code al is gebruikt na verkoop.

Misschien probeerde je om het in te voeren en ging dit niet helemaal goed. Soms gebeurt het dat de code 'verbruikt' blijft, maar als je contact opneemt met de website waar je het probeerde, kunnen ze je code vrijgeven.

Als je je code nergens hebt ingevoerd, kun je het beste contact opnemen met Paysafecard Wij hebben als verkooppunt helaas geen zicht meer op gebruiksgegevens na verkoop.

Aarzel vooral niet om contact op te nemen als je verder nog vragen hebt. Dit kun je het beste doen via [email protected]

Met vriendelijke groet,
Team Beltegoed.nl

Alle klachten die gemeld zijn door Mp10
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM