Klacht: Ongewenst factuur binnen gekregen

amazorg op 07 oktober 2021 over BEDRIJVEN-ONLINE.NL in de categorie Internet Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Internet Diensten
Status Open
Datum 7 oktober 2021

Een klant heeft een ongewenste factuur van 302 euro ontvangen na een telefoongesprek over een verlenging van een lidmaatschap, waarvan hij niet op de hoogte was. Ondanks zijn verzoek om annulering en het ontbreken van een contract, is het hem niet gelukt om contact op te nemen met het bedrijf voor verdere uitleg.

Mijn Klacht:

Ik ben gebeld over lidmaatschap verlengen echter ben ik niet op de hoogte hiervan. Ik heb netjes aangegeven dat ik geen contract of dergelijke met hun hebben. Om het te annuleren moest er een geluidsopname plaatsvinden. Een week later krijg ik een factuur binnen van 302,-. Meerdere malen geprobeerd contact op te nemen tot heden niet gelukt.

Gewenste Oplossing:

Verwijderen van mijn gegevens op hun site. Bedrag niet betalen want dit is pure oplichting

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BEDRIJVEN-ONLINE.NL

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BEDRIJVEN-ONLINE.NL nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door amazorg
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM