Klacht: Uitstellen leverdatum

Josien Prins op 31 januari 2024 over Beddenplein.nl in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Beddenplein.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Bedden
Status Open
Datum 31 januari 2024

Een klant van Beddenplein.nl heeft in juli een bed besteld met een verwachte leverdatum eind september. Na meerdere uitstelmeldingen, waarbij de levering steeds verder werd verschoven, ligt de klant al meer dan zes maanden op de grond en ervaart gezondheidsproblemen door de situatie. De levering is nu opnieuw uitgesteld naar week 9.

Mijn Klacht:

Ik heb in juli een bed gekocht voor ons zelf die, zou geleverd worden in eind september we liggen nu al ruim een half jaar op de grond ik zit met me longen en ze stellen maar uit nu zouden ze week 3 komen lever dat werd week 6 toen week 8 en nu week 9 ik kan niet meer

Gewenste Oplossing:

Het liefst me nieuwe bed en anders wil ik ergens anders me bed

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Beddenplein.nl over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Josien Prins
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM