Klacht: Misleiding

helena74 op 24 mei 2013 over be2 in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf be2
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 24 mei 2013

Een gebruiker heeft zijn moeder ingeschreven bij be2 na het verlies van haar partner, met de intentie om een promotieabonnement van drie maanden af te nemen. Na het opzeggen van het abonnement per brief, ontving hij een verzoek voor een vervolgbetaling voor opnieuw drie maanden, wat hij als misleiding beschouwt.

Mijn Klacht:

Ik heb dit jaar mijn moeder ingeschreven na dat zij haar partner verloor aan leverkanker.
Mijn moeder was toen 74 jaar en had zo een verdriet door de eenzaamheid dat ik haar heb ingeschreven. Ik heb toen een promotieabonnement genomen van drie maanden waarbij ik ook vermeldde dat ik niet langer wou dan drie maanden.
Gedurende die drie maanden is er heel weinig aan bod gekomen en heb ik dan ook per brief opgezegd naar de hoofdzetel in Luxemburg. Wij hebben sindsdien geen gebruik meer gemaakt van deze site en dus twee maanden verloren. Daar ga ik niet over klagen maar nu krijg ik een bericht voor een vervolgbetaling voor weer drie maanden. Dit kan toch niet.

Gewenste Oplossing:

Dat zij mij een mail sturen waarin staat dat alles in orde is. En zij mij niet kunnen verplichten om verder te betalen voor diensten waarvan wij reeds maanden geen gebruik meer maken.
Mijn moeder is inmiddels niet meer zo gezond en wij hebben andere zorgen nu.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM