Klacht: Batterij snel leeg en oplader maakt geen goed contact

Jancke op 04 mei 2014 over empire electronix in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 4 mei 2014

Een klant heeft in december een tablet besteld via Veronica, maar ondervindt problemen met de batterij en oplader. De tablet laadt niet goed op, de batterij raakt snel leeg en het apparaat is niet bruikbaar tijdens het opladen. De klant is teleurgesteld over de kwaliteit van de tablet, vooral gezien de prijs en het vertrouwen in de advertentie van Veronica.

Mijn Klacht:

In december de tablet, besteld via Veronica, ontvangen. Duurde lang voordat er kon worden opgestart, na eerst een nacht aan de oplader, die niet goed past. Batterij zomaar leeg en tijdens het opladen is de tablet niet te gebruiken. De tablet werkt niet goed! Ik zou eerst een andere tablet kopen, maar omdat Veronica er mee adverteerde en ik al lid van Veronica ben vanaf het eerste uur, had ik er alle vertrouwen in. Helaas ben ik helemaal niet tevreden. De tablet was niet echt goedkoop.

Gewenste Oplossing:

Ik zou heel graag mijn geld terug willen!
€ 208,95

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over empire electronix

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over empire electronix nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM