Mijn Klacht:
In maart 2014 een Batavus Mambo E-go gekocht. Eigenlijk vanaf het begin al veel problemen mee gehad (remmen, verlichting, losse elektra, trappers etc) Echter een paar maanden na aankoop deed de ondersteuning het niet meer. Displayhouder is toen vervangen. Na een paar maanden weer hetzelfde probleem. Toen display vervangen.
Nu twee jaar verder heb ik al 3 keer een nieuwe displayhouder en twee keer een nieuwe display gekregen. De laatste keer was drie weken geleden.
Ik haal mijn display er al maanden niet meer vanaf omdat ik bang ben dat ik iets stukmaak en dat de display weer geen contact maakt. Maar helaas er zit toch weer een barst aan de achterkant van display.
De garantietermijn is verlopen en nu zit ik wederom met een kapotte display.
Hoe is dit mogelijk? Ik verwacht dat Batavus goede, degelijke fietsen levert maar ben er ondertussen wel een beetje klaar mee.
Gewenste Oplossing:
Ik zou graag een nieuwe display ontvangen voor mijn fiets. Tevens zou ik het heel prettig (en netjes) vinden als mijn fiets helemaal nagekeken wordt. Er mankeert continu van alles aan.


