Klacht: Accuklep Batavus Finez

Blafmans op 05 april 2023 over Batavus in de categorie Fietsmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Batavus
Categorie Fietsmerken
Status Nieuwe klacht
Datum 5 april 2023

Een klant van Batavus heeft problemen ervaren met de accuklep van hun fietsen, die meerdere keren losraakte en op straat viel. Een van de kleppen is zo beschadigd dat deze vervangen moet worden, maar de kosten vallen niet binnen de garantie. De klant vraagt om verbetering van de constructie en vindt dat schade aan de kleppen onder garantie moet vallen.

Mijn Klacht:

De accu klep van onze fietsen hebben al een paar keer op straat gelegen. Over een weg met straatstenen rammelt hij los. 1 van de kleppen is dermate beschadigd dat een nieuwe moet worden aangeschaft en dat viel niet binnen de garantie. De constructie waar de klep mee wordt vastgezet deugt niet. Dit moet verbeterd worden en de schade aan de kleppen moet onder garantie vallen.

Gewenste Oplossing:

Garantie op de kleppen en een aanpassing aan de constructie.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Batavus

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Batavus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Blafmans
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM