Mijn Klacht:
Ik heb het bastion hotel hoofddorp gebeld of ik mijn auto langer kan parkeren dan 21 dagen en wat dat kost. (Ik heb van 12 november tot 30 december nodig) Antwoord was geen enkel probleem vanwege Corona is het toch mega stil in ons hotel en hier hoeft u niks extra’s voor te betalen. Dus ik denk top ik ga boeken. Na de boeking nogmaals gebeld en toen was het allemaal wel ineens een probleem veel contact heen en weer. Kom ik er bij het laatste telefoontje ook nog eens achter dat ik (mijn eigen fout) de kamer en dag te laat heb geboekt. Kan ook niet eens verzet worden. Dus en ik kan de auto niet parkeren en ik kan de nacht niet gebruiken. Het is niet mogelijk om bij te betalen voor de extra parkeer dagen. En geld terug geven doen ze ook niet!
Conclusie 110 euro door de wc gespoeld. Heel jammer is dat het personeel bij bastion geen centimeter kan of wil mee bewegen.
Gewenste Oplossing:
Wat ik op zijn minst verwacht:
-Wat ik verwacht is dat de reservering een dag eerder verplaatst wordt. Eventueel met extra administratie/boekings kosten zoals bij flechter (15 euro extra)
-Dat ik voor de extra parkeer dagen 5 euro per dag extra betaal.
Dan beweeg ik echt 99.99% hun kant op je verwacht natuurlijk wel dat ze die 0.01% mee kunnen gaan.

